Ramki, beleczki

Oferujemy ramki do ula i beleczki odstępnikowe, które charakteryzują się starannością wykonania i wysoką trwałością. Ramka wielkopolska jak i inne modele zawsze powinny być dopasowane do typu ula. W wybranych produktach najlepsza będzie ramka wielkopolska 18 cm, a w innych mająca zupełnie inne wymiary. Tradycyjne ramki pszczele są wykonywane na ...

Oferujemy ramki do ula i beleczki odstępnikowe, które charakteryzują się starannością wykonania i wysoką trwałością. Ramka wielkopolska jak i inne modele zawsze powinny być dopasowane do typu ula. W wybranych produktach najlepsza będzie ramka wielkopolska 18 cm, a w innych mająca zupełnie inne wymiary. Tradycyjne ramki pszczele są wykonywane na ogół z beleczek o grubości 10 mm i szerokości 25 mm, chociaż finalnie mogą znacznie różnić się wysokością i szerokością. Dzięki specjalnemu czopowi do składania, ich montaż jest bardzo prosty.

Ramki do uli wielkopolskich oraz inne modele są sprzedawane w kompletach, jak i pojedynczo, by ich ilość mogli Państwo dopasować do swoich potrzeb. Do najczęściej wybieranych ramek do uli należą: ramki Langstroth, ramki pszczele wielkopolskie, ramki wielkopolskie hoffmanowskie, ramki do uli dadant oraz ramki do uli warszawskich.

Więcej

Ramki, beleczki Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 29 elementów