Kombinezony

Kombinezony pszczelarskie wysokiej jakości

Oferujemy kombinezony pszczelarskie, które są jednym z najważniejszych elementów odzieży każdego pszczelarza. To dzięki nim zapewnimy sobie nie tylko schludność i czystość ubrań, ale zagwarantujemy bezpieczeństwo przed bolesnymi użądleniami pszczół. Kompletny kombinezon pszczelarski będzie chronił nie ...

Kombinezony pszczelarskie wysokiej jakości

Oferujemy kombinezony pszczelarskie, które są jednym z najważniejszych elementów odzieży każdego pszczelarza. To dzięki nim zapewnimy sobie nie tylko schludność i czystość ubrań, ale zagwarantujemy bezpieczeństwo przed bolesnymi użądleniami pszczół. Kompletny kombinezon pszczelarski będzie chronił nie tylko ciało, ale również głowę przed pszczołami, zapewniając jednocześnie dobrą widoczność i wentylację.

Jak wybrać kombinezon pszczelarski

Kombinezon pszczelarski wysokiej jakości jest przede wszystkim wykonany z wytrzymałych i oddychających materiałów, np. z bawełny czy tkaniny drelichowej. Istotny jest również kolor kompletnego kombinezonu pszczelarskiego, który powinien być biały lub inny, ale w bardzo jasnym odcieniu, by pozostać jak najmniej zauważalnym dla pszczół.

Kombinezon pszczelarski musi być przede wszystkim dopasowany do naszych gabarytów. Zaleca się często zakup rozmiaru większego niż nasz zwyczajowy, który jednocześnie będzie szczelny. Dlatego poza odpowiednim rozmiarem, należy zwrócić uwagę na ściągacze w mankietach.

W czasie wyboru najlepszego kombinezonu dla pszczelarza ważny jest sposób wentylacji, która jest niezbędna w czasie wielogodzinnej pracy w pasiece.

Bardzo praktyczne są boczne kieszenie czy kieszonki na nogawce, do których można schować potrzebne drobiazgi. Wybrane modele mają również pod stopą szeroką gumkę, która zapobiega podciąganiu się nogawki czy dodatkowe panele wentylacyjne na plecach.

Kombinezon pszczelarski z kapeluszem powinien mieć także możliwość odpięcia go za pomocą suwaka i nawet wymiany.

Kompletny ubiór pszczelarski

W naszym sklepie znajdą Państwo kompletny ubiór pszczelarski dla osób dorosłych, jak i dla dzieci, które również pasjonują się tym trudnym i wymagającym zawodem czy hobby. Oferujemy wiele rozmiarów - od S, aż po XXXL. W każdej nowoczesnej pasiece niezastąpiony będzie kombinezon pszczelarski z kapeluszem czy z maską, który jest wygodny i funkcjonalny.

Jeśli niebezpieczeństwo ze strony pszczół jest znikome, wystarczy założyć np. biały fartuch. Kapelusz z siatką zakładamy wtedy, gdy czujemy jakiekolwiek niebezpieczeństwo ze strony pszczół, a jeśli obawiamy się użądleń, dobrym rozwiązaniem będzie bluza pszczelarska z kapeluszem lub maską. Pamiętajmy jednak o tym, że bezpieczeństwo w pasiece to podstawa, dlatego kombinezon pszczelarski stanowi najbardziej skuteczna ochronę. W ciepłe dni możemy go założyć nawet bezpośrednio na ciało, a przy niskich temperaturach warto mieć pod spodem swoje dodatkową warstwę ubrań.

Więcej

Kombinezony Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów