Stojaki pod ule

W sklepie Łysoń.com oferujemy trwałe stojaki pod ule, dzięki którym praca w domowej czy w wędrownej pasiece będzie bardziej komfortowa. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno modele stalowe ocynkowane, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych czy metalowe, które utrzymają ule wielkopolskie oraz inne w stabilnej pozycji nad po...

W sklepie Łysoń.com oferujemy trwałe stojaki pod ule, dzięki którym praca w domowej czy w wędrownej pasiece będzie bardziej komfortowa. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno modele stalowe ocynkowane, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych czy metalowe, które utrzymają ule wielkopolskie oraz inne w stabilnej pozycji nad podłożem. 

Praktyczny stojak pod ul

Ule warto ustawić na podstawce, która nie powinna wychodzić poza krawędzie zewnętrzne, ponieważ ściekająca woda może powodować korozję lub butwienie (w przypadku modeli drewnianych). Stojak pod ule wykonany ze stali czy z metalu może stać bezpośrednio na podłożu, jeśli jednak stosujemy modele drewniane, zaleca się podłożenie cegieł, płytek ceramicznych lub innych materiałów, które zapobiegną niszczeniu.

Bardziej praktyczne są z pewnością stojaki pasieczne metalowe czy stalowe, które nie wichrują się ani nie przekrzywiają poddane naciskowi ula czy trudnym warunkom atmosferycznym.

Najlepsze stojaki pod ule

Stojak pod ul należy wybierać przede wszystkim pod kątem wielkości i wymiarów – wybrane modele sprawdzą się w przypadku pojedynczych uli, a inne zmieszczą nawet kilka stojących obok siebie. Same wymiary muszą być zawsze dostosowane do rozmiaru dennicy określonego typu ula. Wygodne są również produkty z regulowaną wysokością, które docenią zarówno właściciele wędrownych pasiek jak i osoby o wysokim wzroście.

Stojaki pod ule o budowie tradycyjnej to najbardziej optymalny wybór, który zapewni możliwość zadbania również o otoczenie ula, np. wygodne koszenie trawnika. W pasiekach stacjonarnych można je stosować także pod lekkie ule styropianowe, ale będą one wymagały dodatkowego obciążenia dachu, by wiatr nie spowodował uszkodzeń.

Stojaki pod ule mogą być również regulowane, dzięki czemu sprawdzą się jako podpora do różnych rodzajów uli. W naszej ofercie znajdują się także nowoczesne statywy, które łączy się ze sobą za pomocą belek, tworząc miejsce na ustawienie kilku uli.

Stojak pod ul idealny do twojej pasieki

Stojak pod ul sprawia, że pięknie prezentuje się on w naturalnym otoczeniu naszego ogrodu czy działki. Jego główną rolą jest jednak zapewnienie stabilnego domu rodzinom pszczelim, dlatego zawsze wybierajmy go biorąc pod uwagę typ ula czy terenu, na którym stoi nasza pasieka.

Więcej

Stojaki pod ule Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów