Daszek wysoki z wentylacją Dadant,Langstroth,Apipol,Wielkopolski 12-ramkowy, niemalowany-PREMIUM Zobacz większe

Daszek wysoki z wentylacją Dadant,Langstroth,Apipol,Wielkopolski 12-ramkowy, niemalowany-PREMIUM

W10150T

Nowy produkt

Daszek i dennica zaprojektowane zostały w sposób, który umożliwia stawianie uli jeden na drugim, co jest szczególnie przydatne np. podczas transportu. Oba te elementy zostały wzmocnione, co nadaje im jeszcze większą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne czy ewentualne zniszczenia podczas eksploatacji. Zarówno daszek, jak i dennica nie wystają poza obrys korpusu, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń dosuwając ule bezpośrednio do siebie.

Więcej szczegółów

119,90 zł brutto

Więcej informacji

Daszek to niezwykle istotna część konstrukcji, która została starannie przemyślana i wzmocniona, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Dolna część daszku została dodatkowo wzmocniona plastikowymi listewkami i owręgowana, co dodaje mu dodatkowej stabilności. Górna część daszku również posiada wzmocnienia w formie plastikowych listewek, co gwarantuje jeszcze większą wytrzymałość. To unikalne rozwiązanie umożliwia łatwe układanie uli jeden na drugim, co jest niezwykle przydatne podczas transportu.

Kluczową zaletą daszku jest jego kompatybilność z dennicą. Dzięki temu, dennica idealnie się na niego układa, tworząc spójną i stabilną konstrukcję. To szczególnie przydatne podczas magazynowania uli lub transportu, gdzie możliwość układania uli jeden na drugim znacznie ułatwia pracę i podnosi wydajność. 

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.