Destylator z podgrzewaniem elektrycznym Zobacz większe

Destylator z podgrzewaniem elektrycznym

W131

Nowy produkt

Zobacz film.

Destylator z podgrzewaniem elektrycznym, wykonany został ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Posiada grzałki o mocy 3kW. Posiada wysokokontrastowy wyświetlacz wskazujący aktualny stan pracy destylatora.

Więcej szczegółów

3 990,00 zł brutto

Więcej informacji

Destylator przeznaczony jest do otrzymywania wody destylowanej i innych spożywczych oraz technicznych płynów, takich jak: olejki kwiatowe, skoncentrowane substancje zapachowo-smakowe (np.: z owoców, kwiatów, ziół).

Głównym produktem destylacji czyli skraplania jest ciecz, która wykorzystywana jest w gospodarstwie domowym do dezynfekcji.

Destylator dzięki niewielkiej ilości elementów, jest łatwy w obsłudze, konserwacji i przechowywaniu. Destylator produkuje destylat o czystości do 94% z prędkością 1 L/h. W standardzie wyposażony jest w: termometr, nierdzewną chłodnicę, filtr wstępny i szybko-złącza wodne.

Cała konstrukcja wykonana ze stali kwasoodpornej gwarantuje niemal dożywotnią sprawność urządzenia i jest w pełni przygotowana do kontaktu z żywnością. Destylator przystosowany jest do zasilania elektrycznego grzałkami o mocy 3kW.

Pracę destylatora kontroluje zaawansowany sterownik wykorzystujący precyzyjne cyfrowe czujniki temperatury. Sterownik wyposażono w duży, wysokokontrastowy wyświetlacz wskazujący aktualny stan pracy destylatora. Wbudowane procedury diagnostyczne znacząco podnoszą komfort pracy z urządzeniem.