Propolis mikstura krople – 20ml Zobacz większe

Propolis mikstura krople – 20ml

K050

Nowy produkt

Krople do użytku wewnętrznego. Produkt Apipol Farma. Propolis z wyciągami ziołowymi. 

Buteleczka 20ml.

Więcej szczegółów

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Produkt Apipol Farma.

Propolis Plus Mikstura z wyciągami ziołowymi.

Krople do użytku wewnętrznego

Propolis Plus Mikstura jest suplementem diety, zawierającym w swoim składzie naturalne, wysokoskoncentrowane składniki, które wspomagają trawienie, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, działają korzystnie i ochronnie na żołądek, jelita i wątrobę. Głównymi składnikami preparatu są propolis (EEP), wyciąg z babki lancetowatej, rumianku, karczocha i mięty pieprzowej.

Propolis to jeden z najcenniejszych składników pozyskiwanych przez pszczoły z żywicznych wydzielin młodych pąków roślin. Od wieków stosowany w medycynie naturalnej jako środek stymulujący prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych. Posiada wysoki potencjał antyoksydacyjny, właściwości przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe oraz zdolność regenerowania uszkodzonych tkanek. Wpływa korzystnie na funkcjonowanie żołądka i dwunastnicy, sprzyja utrzymaniu równowagi mikrobiologicznej w przewodzie pokarmowym, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

Wyciąg z babki lancetowatej wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu trawiennego w szczególności na stan błon śluzowych przewodu pokarmowego.

Wyciąg z rumianku pospolitego dba o zdrowe funkcjonowanie układu pokarmowego, pomaga w łagodzeniu skurczów spastycznych żołądka i jelit.

Karczoch zwyczajny jest popularną rośliną jadalną wykorzystywaną w kuchni zwłaszcza śródziemnomorskiej jako potrawa pobudzająca wytwarzanie soków trawiennych i wspomagająca procesy trawienia.

Mięta pieprzowa łagodzi dolegliwości kurczowe w obrębie żołądka, jelit jak również pęcherzyka i dró żółciowych. Polecana jest do stosowania w niwelowaniu dyskomfortu trawiennego i niestrawności.