Topiarka do wytopu wosku, 230V, rotacyjna, fi600, zawór klapkowy 6/4

W4805

Nowy produkt

Topiarka do wytopu wosku, 230V, rotacyjna, fi600, zawór klapkowy 6/4

Więcej szczegółów

7 910,00 zł brutto

Więcej informacji

PROZDROWOTNE PRODUKTY PSZCZELE

 

Prowadzenie pasieki tak hobbystycznej jak i w pełni profesjonalnej, to ogromne wyzwanie; i bardzo często silna pasja. W naszym Firmowym dorobku mamy wielu pszczelarzy, którzy swoje pasieki produkcyjne rozpoczynali od przydomowych kilku uli. Hodowla i stymulacja pszczół daje nam nie tylko satysfakcję, ale i produkt finalny w postaci miodu. W przypadku dodatkowych prozdrowotnych produktów wymienić możemy propolis, pyłek oraz pierzgę. Nie możemy oczywiście zapomnieć o wosku, będącym jednym z bardziej treściwych pszczelich wytworów. Wosk pszczeli posiada właściwości zdrowotne i znajduje ogromne zastosowanie w lecznictwie oraz kosmetyce. Jest również doskonałym produktem do wyrobu świec. Z wosku dodatkowo wytwarzamy węzę. W przypadku kuracji zdrowotnych jest m. in. wykorzystywany w leczeniu chorób skórnych. Jego właściwości są głównym czynnikiem, wpływającym na jego zbiór oraz profesjonalną obróbkę - dzięki urządzeniom Firmy LYSON.

 

WYTAPIANIE WOSKU W PASIECE

 

Bardzo często po zakończonym miodobraniu, pszczelarze przechodzą do wytapiania wosku z ramek w których niema już miodu. Z pomocą przychodzą im liczne urządzenia produkowane od wielu lat w naszej Firmie. W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, umożliwiające profesjonalne przeprowadzenie powyżej opisanych czynności. Sztab naszych konstruktorów dba o najwyższą jakość projektów i rozwiązań konstrukcyjnych. Nasze produkty możecie dobrać Państwo do swoich potrzeb pasiecznych. Oferta sprzętu; miodarektopiarekodstojników, a także odzieży jest bardzo szeroka, zoptymalizowana do realizacji każdej pasiecznej pracy.

 

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE DLA PSZCZELARZY

 

W przypadku procesu wytapiania wosku do naszej oferty wprowadziliśmy specjalnego typu, topiarkę rotacyjną, która jest urządzeniem przeznaczonym do odzyskiwania wosku z wyciętych plastrów lub całych ramek znajdujących się w perforowanym koszu. Wsad rozgrzewany jest do odpowiedniej temperatury umożliwiając skuteczne odwirowywanie wosku. Na dnie bębna zainstalowana jest grzałka - jest ona zanurzona w wodzie, dzięki temu wytwarzana jest para wodna. Sama topiarka wyposażona jest w zewnętrzny zbiornik posiadający zabezpieczenie zbyt niskiego poziomu wody. Zapobiega to spaleniu się grzałki. Dodać należy, że gdy topiarka uzyska odpowiednią temperaturę, pozwala na wytopienie wsadu w około 20 minut. Stosuj nasze profesjonalne urządzenia, zaufaj marce LYSON.

 

Wykonanie:

  • bęben, kosz perforowany z oczkiem Ø3, pokrywa: stal nierdzewna - kwasoodporna 0H18N9
  • nogi, obręcz, obudowa sterowania: stal czarna malowana proszkowo
  • zawór: klapkowy 6/4”
  • sterownik: SDD-2DP

 

Zasilanie i moc:

  • zasilanie 230 V
  • moc silnika: 250 W
  • moc grzałki: 3000 W

 

Wymiary i waga:

  • wymiary zewnętrzne: dł. 900 x szer. 900 x wys. 1110 mm
  • wysokość kosza/średnica: 480 / 505 mm
  • waga: 41 kg

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.